Raktáros

Pflege daheim & trans s.r.o.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Holland raktárakba keresünk munkatársakat Raktárosi munkakörbe.

Bármilyen raktári, raktárosi vagy raktározási tapasztalat és targoncavezetői jogosítvány megléte előnyt jelent, de nem feltétele a munkavégzésnek! A pozíció kommunikáció képes angol nyelvtudást igényel! Ez egy jó lehetőség,azoknak is akiknek nincs képesítésük, hiszen szaktudás és kiemelkedő nyelvtudás nélkül is betölthető állás!

A logisztika területén számtalan raktárakkal rendelkező holland cég megbízásában keresünk szorgalmas, energikus, kitartó és motivált munkavállalókat. A magasabb szintű nyelvtudás nélkül betölthető pozícióink tökéletesek kezdésnek, így a nyelvtudás fejlesztésére és új készségek elsajátítására alkalmas.

Feladatok:
Rendelések összerakása, összekészítése.
Különféle rendelések összerendezése.

Elvárások:
18 - 50 év a felső korhatár
kommunikációképes angol nyelvismeret
Flexibilitás
Csapatmunka

Juttatások:
Nettó 350- 400.- € / hét (1.400. - 1.600.- €/havi)
A szállás biztosítva van.
Fix idejű munkaszerződések.

Érdeklődni Lehet: +421 905 319 223

Jelentkezni lehet fényképes Angol nyelvű Önéletrajzzal lehet. [email protected]
A CV-ket csak Word vagy PDF formátumban kérjük küldeni!!

Bérinformációk

Nettó 1.400-1.600.- €

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Több éves szakmai múlttal, referenciákkal, a házi gondozás kiemelkedő eredményeivel rendelkezünk.
Az elmúlt évek nehézségeinek megoldása szerepet játszott a megrendelőink magas szintű kiszolgálásában, továbbá abban, hogy a nehézségeink ellenére is tovább tudjunk fejlődni.

A cég címe

Tatranské námestie 3
058 01 Poprad
Szlovákia

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: -
Tel.: +421905319223
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3701127   Megjelentetés dátuma: 2019.06.24.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Nettó 1.400-1.600.- €