Autómosó

PETRÁNYI-AUTÓ Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk több mint 25 éve sikeresen működő hazai vállalat,
mely 2017-ben teljesítménye alapján elnyerte a
Ford Elnöki Díj címet.

Sikeres csapatunk bővítésére keressük hosszú távra új munkatársunkat

Autómosó

pozíció betöltésére.

Az ideális jelölt:

• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik
• Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás jellemzi
• Munkavégzésére precízitás és pontosság jellemző
• Érvényes „B” kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• autó karbantartó - és ápoló végzettség

Amit kínálunk:

• Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
• Kiemelt bérezés
• Családias munkahelyi légkör, humánus vezetés
• Fiatal, sikeres, motiváló csapat
• Kulturált, színvonalas munkakörülmények
• Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes szakmai önéletrajzát az allashirdetes@fordpetranyi.hu e-mail címre várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ford Márkakereskedés

A cég címe

Kerepesi út 105.
1106 Budapest