Elektrikári do Rakúska

Pese s.r.o.

Miesto práce
, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1850 € v čistom / rakúska pracovná zmluva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov do Rakúska. Stavebných, alebo priemyselných elektrikárov. Nemecký jazyk sa vyžaduje aspoň na mierne pokročilej úrovni.

Ponúkame rakúsku pracovnú zmluvu, plat od 1850 € v čistom na základné hodiny už po odpočítaní ubytovania. Ostatné podľa zákona platného v Rakúsku.
Ubytovanie je vopred zabezpečené ( buď hradené zamestnávateľom, alebo poskytnutý prispevok na ubytovanie )

životopisy posielajte buď cez profesiu, alebo mailom na: ziadost.pese@gmail.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracujeme len s uznávanými zahraničnými spoločnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Pese s.r.o.
Partizánska 17
98401 Lučenec
www.buhrmann-personal.com

Kontakt

ID: 3023557   Megjelentetés dátuma: 2018.04.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 1850 € v čistom / rakúska pracovná zmluva