Hálózati rendszermérnök

Pénzjegynyomda Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Pénzjegynyomda Zrt. IT csapata

kollégát keres.

Amennyiben értékeled az új rendszerek kialakításban rejlő szakmai kihívásokat, szeretnél érdekes technológiai megoldásokkal, valódi kihívást jelentő problémákkal találkozni, akkor közöttünk a helyed.
Amit cserébe kínálunk:
Fejlődési lehetőség, változatos szakmai kihívások, modern technológiai környezet.

Feladatok:

- Kommunikációs hálózatok (LAN, WAN), biztonsági rendszerek üzemeltetése
- Szolgáltatókkal való kapcsolattartás
- Hálózati architektúra megtervezése és felépítése
- Rendszerdokumentációk készítése
- Microsoft (elsősorban) és Linux határvédelmi és levelezési szerverek üzemeltetése

Elvárások:
- Informatikai felsőfokú végzettség
- Hálózati eszközök (Checkpoint, Stromshield, HP, Aruba, Cisco) ismerete (CCNA minősítés vagy azzal egyenértékű tudás)
- LAN, WLAN, VPN, tűzfal, DNS, DHCP, TCP/IP hálózati ismeretek
- Felhasználói szintű, szakmai angol nyelv ismerete
- Microsoft és Linux szerverkörnyezet ismerete
- Problémamegoldó, rendszerszemléletű gondolkodás

Előnyt jelent:
- Érvényes szakirányú vizsgák
- Végpontvédelmi- és DLP-rendszerekben szerzett jártasság
- Virtualizációs technológiák ismerete
- Microsoft megoldások ismerete
- MS Exchange, SCCM tapasztalatok
- Monitoring megoldások ismerete

Amit kínálunk:
- Változatos szakmai kihívások
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes munkakör
- Szakmai képzések
- Legmodernebb technológiai környezet

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát - bérigény megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

A cég címe

Markó u. 13-17.
1055 Budapest