Tesztelő

Pénzjegynyomda Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Tesztelő

Feladatok:

• Pénzjegynyomda Zrt. által fejlesztett szoftverek tesztelése
• Teszt módszertan kidolgozása
• Tényleges tesztek elvégzése
• Teszt jegyzőkönyv elkészítése
• Függőben lévő hibás tételek nyomon követése (bug-tracking)
• Szükség esetén a hibák reprodukálása a fejlesztők felé
• Szükség szerint problémák eszkalálása

Elvárások:
• Felsőfokú mérnöki végzettség
• Java ismerete
• Tesztelés a közismert integrált fejlesztői környezetben
• Tesztelési módszertanok ismerete
• Angol nyelvtudás (műszaki dokumentációk olvasása-írása)

Előnyt jelent:
• Legalább 5 éves szakmai tapasztalat (releváns egyetemi gyakorlat, programozási tevékenység is beszámítható)
• Tesztelést támogató módszertanok és szoftverek ismerete (előny)
• Jártasság a korszerű fejlesztési folyamatokban és eszközökben (UML stb.)
• Új technológiákra való fogékonyság
• Kiváló kommunikációs készség
• Csoportmunkában való hatékony közreműködés

Amit kínálunk:
• Korszerű fejlesztői környezet
• Továbbtanulási lehetőség
• Szakmai kihívások és értékteremtő feladatok, fejlődési lehetőség
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát - bérigény megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

A cég címe

Markó u. 13-17.
1055 Budapest

Kapcsolat