Fegyveres biztonsági őr

Pénzjegynyomda Zrt.

A munkavégzés helye
1055 Bp., Markó u. 13-17. vagy 1103 Bp., Gergely u. 83 b., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Pénzjegynyomda Zrt.(A cég teljes jogú alkalmazottjaként) épületeinek fegyveres védelme, vagyonának és alaptevékenységének biztosítása a törvényi és egyéb jogszabályi előírások és a Zrt. Őrségutasítása alapján. A szolgálati rend többségében 24 órás szolgálatokból áll 2-3db 12 órás szolgálattal kiegészítve.

Elvárások:
• Feddhetetlen előélet,
• Az 1997. évi CLIX. Törvény által előírt fegyveres biztonsági őri hatósági vizsga megléte
• I. alkalmassági csoportra vonatkozó egészségügyi és pszichológiai alkalmasság igazolása
• Legalább 2 év, hasonló (fegyveres) munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
• Személy- és vagyonőri végzettség (vagy azzal egyenértékű, jogszabályban meghatározott végzettség)
• Befejezett középiskolai végzettség
• Hatósági fegyvervizsga

Egyéb béren kívüli juttatások

• Béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, élet-, baleset-, és betegbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, dolgozói mobilflotta, sportolási támogatás)
• Stabil vállalati háttér
• Hosszú távú együttműködési lehetőség
• Felelősségteljes munkakör
• Alkalmazotti jogviszony
• Munkajogi megfelelés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

• Határozottság, fokozott megbízhatóság, megfontoltság, rugalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

A cég címe

Markó u. 13-17.
1055 Budapest

Kapcsolat