Nyugdíjas sofőr munkatársakat keresünk érdi vagy Budapest XXII. kerületi lakhellyel

Pékinas Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nyugdíjas sofőr munkatársakat keresünk.

A feladatok, elvárások:

• B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat alapkövetelmény
• Hajnali (02-06 óra közötti) munkavégzés - 4 órás munkaidő
• Szendvicsek kiszállítása a IX. kerületből 9 pékségbe.
• A sofőri munkán kívül be kell pakolni a rekeszeket hajnalban az autóba és ki kell rakodni azokat a pékségekbe.
• Hétfőtől pénteking tartó munkarend, minden második szombat szintén munkanap

Kizárólag érdi vagy Budapest XXII. kerületi lakos, valamint alapvetően nyugdíjas jelentkezőket várunk.

Amit nyújtunk:

• Versenyképes fizetés
• A munkához felhasznált autó hazavihető, nem szükséges a munkát a céges garázsból kezdeni

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Pékáru kiskereskedés

A cég címe

Budai út 28.
2030 Budapest
ID: 3918313  Megjelentetés dátuma: 2020.06.01.