Üzletkötő - Google Utcakép Megbízható Ügynökség

Panoramas s.r.o.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2018.05.01.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
fix és - vagy teljesítményarányos jutalék

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk nemzetközi háttérrel rendelkező minősített Google Street View Ügynökség, mely magyarországi értékesítési csapatába keres üzletkötőt. Portfóliónk modern fényképészeti szolgáltatásokból áll : Google Utcakép 360 virtuális séta, interaktív virtuális séta, 360 fokos képek és videók, enteriőr fényképek....

Leendő munkatársunk feladatai:
• szolgáltatásaink népszerűsítése és értékesítése
• új ügyfelek - cégek- megszólítása- telefon, email, személyes megkeresés által
• megrendelések felvétele
• ajánlatok összeállítása, küldése
• az általad hozott szerződések folyamatának követése, kapcsolattartás az ügyféllel
• ügyféladatbázis rendszeres frissítése

Amit elvárunk:
• kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
• magabiztos és udvarias fellépés
• rugalmasság, mobilitás
• nyitottság új ismeretek szerzésére, internetes technológiákban való érdeklődés
• önálló mungavégzés
• értékesítési tapasztalat
• lokális piac ismerete
• társalgási szintű angol nyelvtudás
• érvényes B kategóriás jogosítvány
• vállalkozói munkaviszony

Amit kínálunk:
• fix bér és teljesítményarányos %-os jutalék, felső korlát nélkül
• kiváló szakmai hírnév és nemzetközi háttér
• változatos munka
• modern fényképészeti és Google termékek
• rugalmas munkaidő
• képzés

Ami kell a sikeredhez:
Pozitív hozzáállás és motiváció elengedhetetlen
Hatékony időbeosztás
Képes vagy az önálló munkára és önálló gondolkodásra
Nem kell a szádba adni a szavakat
Nem rettent el a visszautasítás
Könnyen teremtesz új kapcsolatokat
Jó a beszélőkéd
Nem okoz gondot, ha utazni kell, de az irodában is hatékonyan dolgozol

Egyéb béren kívüli juttatások

fix bér és teljesítményarányos %-os jutalék, felső korlát nélkül

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéseket folyamatosan várjuk. A bepillantani@gmail.com email címre kérjük küldeni az önéletrajzot! Csak az általunk megfelelőnek tartott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2) és Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - alapok

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Panoramas s.r.o. minősített Google Street View Ügynökség, mely 2014-ben elnyerte a Google Excellence in Quality kiváló minőség díjat. Cégünk vállalkozások számára nyújt fényképészeti szolgáltatásokat. Eddig több mint 4000 cég virtuális bemutatóját készítettük el. Tudj meg rólunk többet a www.bepillantani.hu oldalon!

A cég címe

Šelešovice 110
76701 Kroměříž
Cseh Köztársaság

Kapcsolat

ID: 2886917   Megjelentetés dátuma: 2018.04.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   fix és - vagy teljesítményarányos jutalék