Branch Manager

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mielőbbi munkába állással keressük világszerte ismert, ipari berendezéseket forgalmazó japán megbízónk új Branch Manager kollégáját Budapestre, japán-angol nyelvtudással

Feladatok:

  • A magyarországi kereskedelmi részleg folyamatos szakmai irányítása és fejlesztése
  • Munkatársak szakmai irányítása, vezetése
  • Kapcsolattartás a japán anyavállalat vezetőivel és az alvállalkozókkal
  • Meglévő munkafolyamatok hatékonyabbá tétele, racionalizálása
  • Előrejelzések, üzleti tervek kidolgozása, mérési mutatók meghatározása
  • Helyi piaci viszonyok feltérképezése, és a jelenlegi valamint jövőbeni értékesítési lehetőségek és marketing stratégiák kidolgozása
  • Potenciális cégfejlődési- növekedési lehetőségek kutatása, javaslattétel az esetleges korrekciós intézkedésekre
  • A vállalat piaci jelenlétének és hírnevének folyamatos javítása
  • Gyümölcsöző kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és törekvés új üzleti kapcsolatok kialakítására
  • Ügyfelek látogatása, árajánlat készítése, tárgyalásokon való részvétel
  • Következetes sales és account management tevékenység folytatása
  • Gyári építési projekt kapcsán az eszközök és rendelések specifikációinak egyeztetése
  • Eszközrendeléssel, szállítási idővel kapcsolatos intézkedések végrehajtása

Elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat releváns pozícióban (pl. cégvezetés, értékesítés, termelő vállalat műszaki / termelési vezetése)
  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági diploma
  • Tárgyalóképes japán és angol nyelvtudás
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat kereskedelmi és/vagy termelő vállalatnál
  • Kiváló organizációs készség
  • Eredmény-és egyben ügyfélorientált szemlélet
  • Törekvés a szakmai kiválóságra
  • Kimagasló vezetői kompetenciák

Előnyök:

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások prosperáló vállalati környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Esetlegesen (amennyiben nem Budapest környéki a pályázó) költözési/albérlet támogatás bizonyos mértékig
  • Pozitív döntés esetén akár azonnali munkába állás

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pannonjob HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát