Laborasszisztens

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyógyszeripari partnercégünk miskolci telephelyére keresünk munkavállalókat Laborasszisztens pozícióba

Feladatok:

  • A feladatként megjelölt mintavételek és/vagy vizsgálatok határidőre történő elvégzése az érvényes minőségi előírások, eljárások, utasítások betartása mellett
  • A laboron belül bizonyos vizsgálatok eredményeinek értékelése, előírások szerinti dokumentálása
  • A tevékenységhez szükséges anyagok, eszközök időbeni biztosítása, előírás szerinti tárolása, készletnyilvántartás, leltározás, tárolás körülményeinek ellenőrzése
  • Eszközök, berendezések, anyagok ellenőrzésének, használhatóságának, hitelességének, kalibrálásának biztosítása
  • Oldatok, reagensek, táptalajok készítése, ellenőrzése
  • A berendezések és a labor munkahelyek tisztaságának, karbantartásának biztosítása
  • Az észlelt rendellenességek azonnali jelentése a szakmai felettes felé, részvétel a rendellenességek kezelésében
  • Közreműködés az eljárások megtervezésében

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Mikrobiológiai szakasszisztens, illetve vegyésztechnikus laboránsképző a betöltendő pozíciótól függően
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök:

  • Analitikai/mikrobiológiai csomagolóanyag vizsgáló tapasztalat a gyógyszergyártás és/vagy élelmiszeripar területén
  • Mikrobiológiai, analitikai ismeretek
  • Elsősegély nyújtási ismeretek
  • GMP ismertek
  • Alapfokú angol és/vagy francia nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, műszakpótlékok
  • Piaci átlagnál magasabb széleskörű cafeteria csomag
  • Éves bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Professzionális és tiszta környezet
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Észak Magyarország térségének egyik legjelentősebb gyógyszeripari cége

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Miskolc Csanyikvölgy
  • Munkarend: 2 műszak
  • Foglalkoztatás módja: munkaerő kölcsönzés, határozott idejű munkaszerződés

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe