Beszerző

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • A vállalat beszerzésre vonatkozó szabályzatainak, előírásainak és elveinek betartása és nyomon követése
  • Meglévő beszerzési munkafolyamatok elsajátítása, a beszerzési feladatok hatékonyabbá tétele
  • Rendelések elkészítése – engedélyezési folyamatok figyelembevételével
  • Benchmark elemzések készítése
  • Rendelések bonyolítása
  • Megrendelt termékek átvételi folyamatában való részvétel
  • Raktárkészlet management, az optimalizált anyaglista létrehozása
  • Különböző riport felületek kialakítása – jelentések készítése
  • Napi szintű kapcsolattartás a vállalat különböző egységeivel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat beszerzési területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó szemlélet

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret

Egyéb:

Munkavégzés helye: 21. kerület, Csepel

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe