Műhelyvezető

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Biztosítja a gyár automatizált gyártóberendezéseinek, valamint a termelés folyamatos működését, figyelembe véve a vonatkozó munkavédelmi szabályokat
  • Karbantartási feladatok végrehajtása, szervezése, irányítása és ellenőrzése, az elvégzett munkák dokumentálása
  • A gyár karbantartási költségtervének elkészítése különös tekintettel az éves nagyjavításokra,
  • Részvétel a gyár éves beruházási tervének elkészítésében és a beruházások lebonyolításában
  • Üzemzavarok és meghibásodások elhárítása,
  • Alkatrészrendelések és beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Csapatvezetésre és önálló feladatok ellátására egyaránt való képesség
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Pneumatikai ismeretek, valamint a PLC vezérléssel kapcsolatos tapasztalatok
  • MS Office felhasználói szintű ismeret

Előnyök:

  • Mechatronikai végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • SAP és AutoCAD ismeret

Egyéb:

Munkavégzés helye: Bugyi

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe