Személyi asszisztens

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Számlák, telefonhívások, bejövő és kimenő postai küldemények kezelése
  • Szerződések, dokumentációk aláírattatása napi szinten
  • Üzletfelek fogadása, üzleti megbeszélések kiszolgálása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A vezető irattárának kezelése, rendszerezése
  • A vezető által kért adatok begyűjtése, rendszerezése, kimutatások készítése
  • Ügyiratok, jelentések készítése, információk beszerzése, rendszerezése, nyilvántartása
  • A vezető rendszeres és ad hoc megbeszéléseinek, tárgyalásainak, és egyéb programjainak szervezése, koordinálása
  • A vezető utazásainak szervezése, szállásfoglalás
  • Egyéb rendszeres és ad-hoc feladat ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább két éves releváns tapasztalat
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Windows, MS Office: Outlook, Word Excel)

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe