IT Projekt Menedzser

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Public Cloud projektek üzemeltetésének és karbantartásának menedzselése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • SLA szolgáltatás teljesítése és az üzemeltetési, karbantartási folyamatok fejlesztése
  • A felmerülő problémákban segítségnyújtás biztosítása a projektcsapat számára
  • Projekt menedzselése, nyomon követése és monitorozása
  • Az részlegek, ügyfelek és projekthez kötődő kapcsolatok koordinálása
  • A projekt kivitelezése alatt felmerülő műszaki kérdések megoldása
  • Fejlesztési lehetőségek megállapítása, valamint a megvalósítható optimalizáló stratégiák indítványozása, biztosítva a projekt zökkenőmentes kivitelezését

Elvárások:

  • IT infrastruktúra, ITIL és DevOps üzemeltetésben való jártasság
  • Projekt menedzsment előírások és folyamatok ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Szoftver, adatbázis és virtualizáció ismeretek
  • SRE vagy DevOps tapasztalat

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe