Autóvillamossági szerelő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Korszerű Mercedes, MAN, VOLVO, Iveco típusú autóbuszok teljes körű szervizelése
  • Autóvillamossági szerelői és diagnosztikai feladatok színvonalas és gyors elvégzése
  • Autódiagnosztika, hibakiolvasás és hibakeresés, hibakód törlés

Elvárások:

  • Autóvillamossági szerelő végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása ( 3 nap nappal 7.00-15.30, 3 nap éjjel 20.00-04.30 majd 3 nap pihenő)

Előnyök:

  • CAN-Bus számítógépes rendszer ismerete előny a pozícióra jelentkezés során

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület és 15. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pannonjob HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát