Projekt menedzser asszisztens

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Projekt menedzserek munkájának támogatása
  • Adminisztratív és dokumentációs igények megvalósítása, munkaszervezés
  • Kollégák koordinálása a munkavégzés helyszínére
  • Munkavégzéshez kapcsolódó belső - és a megrendelő által elvárt dokumentumok elkészítése

Elvárások:

  • Számítógépes ismeretek
  • Office programok alapszintű ismerete (Excel, Word, Paint)
  • Jó szervező, problémamegoldó képesség
  • Műszaki beállítottság
  • Rendszerszintű gondolkodás, feladatok átlátása

Előnyök:

  • Autocad program ismerete
  • Alapszintű műszaki rajz készítés

Egyéb:

  • 4, 6 vagy 8 órás munkavégzés is megoldható
  • Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe