Junior B2B Árazási és Értékspecialista

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • profitmodellek logikájának megértése és  fejlesztése
  • értéknövelés vizsgálata és elérése a meglévő vevőkörön, illetve egyéni ajánlatok és kampányok tervezése
  • részvétel a jóváhagyási folyamatokban, a legjobb megoldást keresve az ügyfelek számára
  • proaktív együttműködés a sales terület munkatársaival
  • profitnövelést célzó ötletek kidolgozása
  • az ajánlatok pénzügyi teljesítménymutatóinak (KPI) nyomon követése

Elvárások:

  • téged várunk amennyiben most fejezted be a tanulmányaidat és szeretnél tapasztalatot szerezni vagy tapasztalataidat bővíteni nemzetközi környezetben
  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • angol nyelvtudásod napi használatra alkalmas, folyékony szinten van
  • haladó szinten kezeled az MS Office alkalmazásokat
  • projekt-orientált gondolkodás támogató és kooperatív attitűd jellemző rád
  • a problémákat komplexen és megoldásfókusszal kezeled
  • magas szintű kommunikációs készséggel bírsz

Egyéb:

munkavégzés helye: Törökbálint

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire és adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe