Anyagmozgató

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • Anyagok helykód szerinti ki- és betárolása magasraktári emelőgéppel
  • Külső és belső anyagmozgatás,targoncázási feladatok ( 3312,3313,3324 targoncatípusra vonatkozóan )
  • Termékek sérülésmentes, biztonságos szállítása, mozgatása
  • Raktáron belüli anyagáttárolás, vonalkódos címkék felragasztása, vonalkódos technológia használata.
  • A raktárból érkező anyagok átvétele és az átvétel dokumentálása,munkanaplók, gépkönyvek vezetése
  • Készletellenőrzésben, leltározásban való részvétel
  • Anyagmozgatáshoz szükséges gépek tisztítása és műszaki ellenőrzése
  • Rakodási terület tisztán tartása
  • Hulladékok előírás szerinti kezelése (pl. rakodás, szállítás, bálázás)
  • Az érvényes minőségbiztosítási (GMP), munkavédelmi, biztonságtechnikai, tűz- és környezetvédelmi valamint a higiénés szabályok betartása

Elvárások:

  • Szakmunkás, vagy érettségi bizonyítvány.
  • Targoncavezetői jogosítvány (3311,3312,3324) + OKJ bizonyítvány
  • Telephelyi pszichológiai vizsgálaton megfelelés
  • Alapfokú raktározási ismeretek
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • Önálló munkavégzés, motiváltság, előretekintő szemléletmód

Előnyök:

  • Targoncavezetői gyakorlat
  • Vonalkódtechnikai eszközök ismerete
  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • GMP ismeret

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Munkarend: 4 műszak
  • Foglalkoztatás módja: Munkaerő-kölcsönzés, határozott idejű szerződés.

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe