Gépkezelő/Elektromos karbantartó

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • 3 műszakos munkarendben, a termelés automatizált gyártósorainak üzemeltetése, kezelése
  • Üzemzavarok és meghibásodások elhárítása, hibakeresés
  • Éves javításokban való karbantartói részvétel (villamossági rendszer karbantartása, karbantartási tervek végrehajtása
  • Gyártósori gépek kezelése, beállítása
  • Üzemi rendtartás

Elvárások:

  • Elektromos karbantartói tapasztalat
  • Minimum 3 év automatizált gyártósor üzemeltetésében, kezelésében szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelői vagy erősáramú berendezés szerelői szakirányú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (minimálisan az Office és levelezőrendszer ismerete)
  • Ipari vezérlések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Precizitás

Előnyök:

  • Pneumatikai ismeretek és gyakorlat
  • Gépszerelő lakatos ismeretek és gyakorlat
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Építőanyagipari töltőgépek, raklapozó- és fóliázógépek ismerete

Egyéb:

Munkavégzés helye: Bugyi

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe