Kézi forrasztó

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • Gyártás közben kiesett termékek javítása
  • Alkatrészek forrasztása forrasztópáka segítségével

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kézi forrasztói tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség és éleslátás
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előnyök:

  • Elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • IPC-A-610 szabványismeret
  • Gyártósoron szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06541
E-mail: Küldje el önéletrajzát