Senior könyvelő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • A szolgáltató központ (SSC) pénzügyi és számviteli csapataival való szoros együttműködés és kapcsolattartás.
  • Társosztályok támogatása pénzügyi és számviteli folyamatokkal kapcsolatban.
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban aktív közreműködés.
  • Külső- és belső auditorok támogatása, adatszolgáltatásban való részvétel.
  • Főkönyvelő támogatása a különböző számviteli és adminisztratív folyamatokban.
  • Főkönyvi feladások, elhatárolások, főkönyvi egyeztetések és pénzügyi kimutatások készítésében való részvétel.
  • Kapcsolt vállalkozási tevékenységek, tranzakciók, számlázási és riportálási feladatok ellátása.
  • Éves beszámoló elkészítésében való aktív közreműködés.

Elvárások:

  • felsőfokú, pénzügyi-számviteli vagy mérlegképes könyvelői végzettség.
  • 3-5 éves tapasztalat könyvelési területen, multinacionális környezet előnyt jelent.
  • Tárgyalóképes / középfokú angol nyelvtudás.
  • Talpraesett, határozott személyiség.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Office programok felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Excel, magas szakmai színvonalon történő gyakorlati alkalmazása.
  • Vevőfolyószámla kezelésben, kintlévőség kezelésben való jártasság.

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: https://www.pannonjob.hu/adatvedelem..." target="_blank">https://www.pannonjob.hu/adatvedelem...

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06887
E-mail: Küldje el önéletrajzát