Tesztelő technikus

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Villamos járművek dinamikus és helybeni tesztelése
  • Elektronikai hibák keresése műszaki rajzok alapján
  • Szoftverfrissítések elvégzése
  • Diagnosztikai programok használata, hibanaplók letöltése, hibák elemzése
  • Tesztelési folyamatok dokumentálása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Elektronikai és/vagy mechanikai technikusi középfokú végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat, hibakeresési, -elemzési tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06892
E-mail: Küldje el önéletrajzát