Összeszerelő operátor

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvári
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Préselés kézi préssel vagy préselőberendezéssel, forrasztás
  • Csavarozás, fűzés, bepattintás, ill. egyéb összeszerelési műveletek, rézkupakolás, beültetés, festés, csomagolás
  • Ragasztás kézi ragasztógéppel, vagy ragasztóberendezéssel
  • Egyszerűbb daraboló- és sajtolóberendezések kezelése
  • Termékek minőségének folyamatos biztosítása és ellenőrzése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Összeszerelésben, vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PJ5823
E-mail: Küldje el önéletrajzát