Műszaki asszisztens- Csepel

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Szervizelési munkalapok feldolgozása
  • Biztosítási ügyintézés,  kárfelvétel, biztosítókkal való kapcsolattartás, kárlejelentés
  • Anyagszámlák könyvelése
  • Beszámolók, prezentációk készítése
  • Belső ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Beosztás készítése
  • A minőség- és környezetirányítási rendszer vonatkozó részeinek működtetése, betartása és betartatása
  • Műszaki dokumentáció teljes körű karbantartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki szemlélet
  • Teljes munkaidő vállalása
  • 1-2 év tapasztalat
  • MS Office ismeret

Előnyök:

  • Műszaki / járműjavítási környezetben szerzett tapasztalat
  • Rendelésfelvétel / munkalap feldolgozásban szerzett számítógépes tapasztalat
  • Angol és vagy német nyelvismeret

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 21. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06884
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.