Értékesítés támogató adminisztrátor

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Multinacionális, kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező partnercégünk keres elkötelezett munkavállalókat Értékesítés támogató adminisztrátor pozícióba.

Feladatok:

  • Értékesítői hálózat munkájának segítése írásban és személyesen egyaránt
  • Értékesítés és működéstámogatás céljára fenntartott hotline kezelése
  • A csoporthoz érkező értékesítést támogató felülbírálatok kezelése
  • Az osztályra érkező érdeklődések,panaszok és egyéb megkeresések kezelése
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Új munkatársak beilleszkedésének elősegítése
  • Adminisztrációs, határidős feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • Kitűnő kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Időgazdálkodás

Előnyök:

  • Ügyfélszolgálati vagy értékesítési tapasztalat

Egyéb:

Munkavégzés helye: Törökbálint

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06778
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.