IT rendszertámogató

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • Távoli vagy helyszíni ügyféltámogatás nyújtása, hibajegyek megoldása, eszkalációja, felügyelete, adminisztrációja
  • A részére dedikált support hibajegyek teljes körű, önálló kezelése a Mantis szoftver segítségével
  • A hibajegyek mielőbbi lezárása érdekében együttműködés a gyártóval és az ügyféllel, amennyiben szükséges, a lezárásra váró hibajegyek eszkalálása a support vezető felé
  • Prioritások meghatározása, ahol szükséges a support vezető bevonásával
  • Betartja a cég supportra vonatkozó minőségügyi folyamatait és előírásait (ISO 9001, ISO 27000)
  • Üzemeltetési tanácsadást végez az ügyfelek részére
  • Kapcsolattartás a gyártók műszaki támogatóival, a vállalat fejlesztőivel
  • A vállalat implementációs projektjeinek támogatása
  • Közreműködés a vállalat értékesítési folyamataiban, az értékesítés támogatása, új üzleti lehetőségek meglátása

Elvárások:

  • 2 év IT support munkakörben szerzett tapasztalat
  • Programozói ismeretek (korábbi ismeretekre kód olvasása miatt van szükség, konkrét programozói feladat nincs)
  • Adatbázis ismeretek
  • Erős középszintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Informatikai érdeklődés, irányultság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe