Vállalatirányítási rendszer szakértő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyar tulajdonban lévő ipari vállalat keresi
vállalatirányítási rendszer szakértő kollégáját

Feladatok:

  • A vállalatcsoport új integrált vállalatirányítási rendszerének bevezetése
  • A későbbi működtetésében aktív közreműködés egy központi support csapat tagjaként

Elvárások:

  • Felsőfokú IT végzettség és min. 3 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, működtetésében VAGY
  • Középfokú IT végzettség és min. 5 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, működtetésében
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód

Előnyök:

  • IFS, Oracle tapasztalat

Egyéb:

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06862
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.