Uszodatechnikai szerelő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Az egyedülálló karbon kerámia kompozit technológiával gyártott medencék 2003-tól már a magyar piacon is nagy számban jelen vannak. Megbízónk a cég jövőbeni fejlődése és a fogyasztói igények maximális kielégítése érdekében  keres elkötelezett, megbízható kollégákat hosszú távra

Feladatok:

  • 2*2-es gépházon belül csőrendszer, csővezetékek, vezetékhálózatok, és az ezeket kiszolgáló berendezések  összeszerelése, kiépítése (zömében műanyag PVC csövek) valamint a rendszer karbantartása
  • Medence kivitelezésen túl: a vízkezelés, a védelmi megoldások (pl. medencefedés), a meghibásodások szervizelése
    80%-ban kültéren, építési körülmények között történik a munkavégzés

Elvárások:

  • Hidraulikai és vízgépészeti ismeretek
  • Villanyszerelő, vízszerelő, vízgépész, csőszerelő, géplakatos, lakatos végzettség
  • Erős műszaki affinitás, kézügyesség
  • Tanulékonyság, nyitottság a modern technológiák elsajátítására
  • Vízszerelés/csőszerelés területén szerzett releváns munkatapasztalat
  • Lojalitás
  • Precíz, tiszta munkavégzés
  • Kulturált megjelenés, viselkedés

Előnyök:

  • Uszodatechnikai cégnél szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest és környéke, alkalmanként országszerte

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06744
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.