Tervezőmérnök

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvári
Munkaidő
teljes munkaidő

Amerikai tulajdonban lévő partnercégünkhöz keresünk Tervezőmérnököt, akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

Ipari csapok és azok alkatrészeinek tervezése, a gyártáshoz szükséges rajzi dokumentáció elkészítése (3D, 2D) és az új termékek gyártásba vezetésének támogatása.

Termékfejlesztési technikák alkalmazása a cég NPD folyamatának megfelelően (QFD, DFMEA, DVP&R).

Meglévő termékek módosítása a vevői igények, visszajelzések és a gyártási tapasztalatok alapján.

Termék fejlesztésével kapcsolatos projektek vezetése, együttműködés nemzetközi csapattal, illetve a projektek helyi koordinálása.

A terméket érintő változások megfelelő dokumentálása, tesztelése és jóváhagyatása.

A gyártás műszaki támogatása a felmerülő gyártási problémák esetén a termékek dokumentációs és funkcionális kérdéseivel, feladataival kapcsolatosan.

Új termékek, darabjegyzékek és munkautasítások létrehozása a vállalatirányítási rendszerben és azok rendszeres karbantartása.

Elvárások:

Felsőfokú gépészmérnöki végzettség

Magas szintű számítástechnikai ismeretek

Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás

Kiváló együttműködési- és kommunikációs képesség

Előnyök:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06859
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.