Közbeszerzési referens

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarországi üzemeltető partnercégünkhöz keresünk Közbeszerzési referens munkatársakat

Feladatok:

  • Közbeszerzési eljárások lebonyolításának előkészítése (felhívások, dokumentációk, szerződéstervezetek) és teljes körű lefolytatása
  • Közbeszerzési hirdetmények feladása
  • Felmerülő problémák jogi véleményezése, eseti megkeresések megválaszolása
  • Kapcsolattartás ajánlattevő és ajánlatkérő oldalon egyaránt

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum 3 év közbeszerzésben szerzett tapasztalat
  • Közbeszerzési törvény és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Kiemelkedő precizitás
  • Önálló munkavégzés és proaktivitás
  • Microsoft Office programok és és elektronikus jogtárak magabiztos használata

Előnyök:

  • Jogi egyetemi diploma
  • OKJ-s közbeszerzési referens oklevél vagy közbeszerzési szakjogász végzettség
  • Felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó (FAKSZ) bejegyzés

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06858
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.