Minőségellenőr

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Prémium kategóriás háztartási / ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó székesfehérvári Partnerünk keresi elkötelezett kollégáját az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beszállított áru, gyártásközi és végtermék minőségi ellenőrzése
  • Ellenőrzés dokumentálása
  • Minőségi riportok és adatszolgáltatások karbantartása
  • Vevői reklamációk kivizsgálása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (szakmunkás vagy érettségi)
  • Műszaki rajz ismerete

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • 1 műszakos munkarend: 6-14 óráig

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06857
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.