SMD gépkezelő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • SMD berendezések (beültető gépek, pasztázó gép, kemence, conveyorok) működtetése
  • Kisebb hibák elhárítása
  • Zavartalan működés biztosítása
  • Alkatrészpótlás felügyelete

Elvárások:

  • Min. általános iskola
  • 3 műszak vállalása
  • Releváns szakmai tapasztalat SMD gépkezelésben
  • Nagyfokú koncentráció
  • Gyors reagálás és döntéshozatal
  • Rugalmasság és precizitás

Előnyök:

  • Elektronikai iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyártósoron szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06750
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.