Műanyagüzemi operátor (gépkezelő)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvári
Munkaidő
teljes munkaidő

Amerikai tulajdonú partnerünk részére, saját állományba keresünk munkatársakat 3 műszakba, akár szálláslehetőséggel is.

Feladatok:

  • Műanyag feldolgozógépek kezelése
  • Présgépek kezelése
  • Szerelési feladatok elvégzése
  • Az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Fémipari tapasztalat előny
  • Megfelelő egészségi állapot és jó teherbírás
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek
  • 3 műszak vállalása (hétfőtől péntekig)

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb:

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PJ5654
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.