CNC esztergályos

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvári
Munkaidő
teljes munkaidő

Amerikai tulajdonú partnerünk részére, saját állományba keresünk CNC esztergályos munkatársat 3 műszakba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Munkadarabok megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése az aktuális rajz illetve munkautasítás szerint
  • CNC esztergagép önálló kezelése
  • Az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése
  • Szénacél termékek esztergálása, korrekciózása (Gildemeister típusú esztergagépen)
  • További feladatok lehetnek: egyszerűbb marási, fúrási feladatok ellátása marógépen

Elvárások:

  • CNC forgácsoló vagy gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Megfelelő fizikai állapot (nehéz fizikai munka)
  • 3 műszak vállalása

Előnyök:

Hagyományos vagy CNC esztergálás területen szerzett tapasztalat.

Egyéb:

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató