Projektvezető villanyszerelő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Nógrád megye, Pest megye, Fejér megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Projektvezető villanyszerelőt, KIEMELT FIZETÉSSEL.

Feladatok:

-  Új és meglévő épületek villamossági rendszerének kiépítése, felújítása során projektvezetői feladatok ellátása
- A munka koordinálása, ellenőrzés
- Kollégák optimális munkabeosztása, a gördülékeny, hatékony munkavégzés érdekében
- Egyeztetés, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrrel

Elvárások:

- Erős, vagy gyengeáramú villamos berendezés szerelő végzettség
- Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
- Jó kommunikációs készség
-  Precíz, pontos munkavégzés
-  Utazási hajlandóság

Előnyök:

Egyéb:

Munkavégzés helye: Főként Nógrád, Pest, Fejér megye

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06818
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.