Erős- és gyengeáramú szerelő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Nógrád megye, Pest megye, Fejér megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Új épületek villamossági rendszerének kiépítése, tervrajzok alapján
  • Meglévő épületek villamossági rendszerének felújítása
  • Alapszerelés, vezetékelés, szerelvényezés, elosztók és kötődobozok, motorok bekötése

Elvárások:

  • Erős, vagy gyengeáramú villamos berendezés szerelő, vagy épületgépész végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Egyéb:

Munkavégzés helye: Főként Nógrád, Pest, Fejér megye

Kollégák beosztása, lakhelytől max. 80 km-re lévő távolságban lévő építkezésre.
A kollégák szállítása a munkavégzés helyére lakhelyüktől, céges autóval történik.

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06817
E-mail: Küldje el önéletrajzát