Telefonos értékesítő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

A Fundamenta-Lakáskassza 19 éve nyújtja megbízható pénzügyi megoldásait magánszemély ügyfelei részére, vonzó feltételek mellett, állami támogatással, minőségi tanácsadás révén. A Fundamenta-Lakáskassza a lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb magyarországi hitelintézetek egyike.

Többre vagy kíváncsi? Ismerd meg a Aktív Call Center világát!

Miért jó telefonos értékesítőként dolgozni? Íme:

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból,
  • Lakás előtakarékossági szerződés bemutatása és értékesítése meglévő és új ügyfélkörnek,
  • A fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettséged van,
  • Értékesítés vagy hitelezés területén szereztél már tapasztalatot,
  • Hosszú távon szeretnél értékesítési területen dolgozni
  • Kiválóan fogalmazol szóban és írásban,
  • Tehetséget érzel magadban, melyet nálunk szeretnél kamatoztatni,
  • Szeretsz tanulni, nyitott vagy a szakmai újdonságokra.

Előnyök:

  • HKKV vizsgával vagy felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel.

Egyéb:

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • elhivatott vagy hozzásegíteni ügyfeleinket új otthonuk megteremtéséhez,
  • mindig is érdekelt a felelős és sokrétű értékesítési tevékenység,
  • fontos számodra, hogy tervezhető jövedelemmel rendelkezz!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.