Raktáros/karbantartó

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Raktárosi, anyagbeszerzési feladatok ellátása
  • Áruátvétel, árukiadás szállítólevél alapján
  • Szállítólevelek ellenőrzése és leigazolása
  • Átvett áruk betárolása
  • Raktári rend fenntartása
  • Árukészlet nyilvántartása
  • Leltározás
  • Egyszerűbb karbantartási és javítási feladatok ellátása
  • Parkgondozási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Karbantartási ismeretek
  • Releváns tapasztalat raktárosi feladatok elvégzésében
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékosság
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Targoncavezetői jogosítvány

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06815
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.