Projektmérnök

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Győri folyadékadagolási rendszerekkel foglalkozó cég keres Projektmérnök pozícióba kollégát!

Feladatok:

  • Projektek lebonyolításában való részvétel
  • Próbaüzemek levezénylése
  • Projekt dokumentációinak elkészítése
  • Döntéshozatal a projektek során felmerülő kérdésekben
  • Kivitelező csapat koordinálása
  • Projekt költségvetésének betartása
  • Erőforrások optimális beosztása és felhasználása a projekt során
  • Folyamatos nyomonkövetés
  • Projektekhez szükséges engedélyek beszerzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Határozottság
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Döntéshozó képesség

Előnyök:

  • Csoportvezetői tapasztalat
  • ISO 9001 minőségügyi rendszerismeret

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06814
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.