Adminisztrátor

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Multinacionális, kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező partnercégünk keres elkötelezett munkavállalókat Adminisztrátor pozícióra.

Feladatok:

  • Értékesítői hálózathoz tartozó partnerek, üzletek, értékesítők adminisztrációja
  • Jogosultságok kezelése, értékesítők támogatása
  • Készletkezeléssel kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Pénzügyi bizonylatok elszámolásának futtatása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Csoporthoz érkező kérések, feladatok regisztrálása, feldolgozása és utógondozása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • Magas fokú monotóniatűrés
  • Kitűnő kommunikáció szóban és írásban egyaránt

Előnyök:

  • SAP ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Egyéb:

Munkavégzés helye: Törökbálint

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06778
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.