Targoncás-csomagoló

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Eger (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Globális ipari csomagolóanyag gyártásra szakosodott partnercégünk egri munkavégzéssel keres targoncás-csomagolót.

Feladatok:

  • Áruátvétel
  • Anyagmozgatás vezetőüléses targoncával
  • Üzemi munkában való részvétel
  • Ipari csomagoló anyagok gyártása, komplett csomagolások összeállítása

Elvárások:

  • OKJ-s jogosítvány
  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • Heti 4 napos munkarend
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság

Előnyök:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb:

Munkavégzés helye: Eger.

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06768
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.