IT rendszertámogató

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk Közép-Kelet Európa vezető Source to Pay automatizálási szakértője, csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Távoli vagy helyszíni ügyféltámogatás nyújtása, hibajegyek megoldása, eszkalációja, felügyelete, adminisztrációja
  • A részére dedikált support hibajegyek teljes körű, önálló kezelése a Mantis szoftver segítségével
  • A hibajegyek mielőbbi lezárása érdekében együttműködés a gyártóval és az ügyféllel, amennyiben szükséges, a lezárásra váró hibajegyek eszkalálása a support vezető felé
  • Prioritások meghatározása, ahol szükséges a support vezető bevonásával
  • Betartja a cég supportra vonatkozó minőségügyi folyamatait és előírásait (ISO 9001, ISO 27000)
  • Üzemeltetési tanácsadást végez az ügyfelek részére
  • Kapcsolattartás a gyártók műszaki támogatóival, a vállalat fejlesztőivel
  • A vállalat implementációs projektjeinek támogatása
  • Közreműködés a vállalat értékesítési folyamataiban, az értékesítés támogatása, új üzleti lehetőségek meglátása

Elvárások:

  • 2 év IT support munkakörben szerzett tapasztalat
  • Programozói ismeretek (korábbi ismeretekre kód olvasása miatt van szükség, konkrét programozói feladat nincs)
  • Adatbázis ismeretek
  • Erős középszintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Informatikai érdeklődés, irányultság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06722
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.