Gépjárművezető

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • rakomány szállítása 24 tonnás tehergépjárművel
  • rakomány károsodásmentes szállítása
  • a szállítási ütemterv szigorú betartása
  • a kiszállítási feladatok pontos végrehajtása
  • rakodás felügyelete
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (pl. menetlevél kiállítása)
  • szoros együttműködés az ellátási lánc (raktár, logisztika, fuvarozás) munkatársaival

Elvárások:

  • minimum szakmunkás végzettség
  • C+E kategóriás jogosítvány
  • belföldi árufuvarozói igazolvány, GKI igazolvány
  • digitális tachográf kártya
  • PÁV
  • 24 tonnás tehergépjárművel a fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • többműszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • autóipari logisztikai folyamat- és göngyöleg ismeret

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Győr
  • IGÉNY ESETÉN SZÁLLÁS BIZTOSÍTÁSA!

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató