Vevői kapcsolattartó műszaki munkatárs

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Fejér
Munkaidő
teljes munkaidő

Lemezmegmunkálással foglalkozó, nem multinacionális, autóipari partnerünk csapatába keresünk kollégát.

Feladatok:

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése rajzdokumentáció és 3D-s modell alapján
  • Árajánlat készítése, szükséges gépek, várható gyártási költségek, megvalósíthatóság figyelembe vételével
  • Az alkatrészek csomagolásának megtervezése (típus, egység)
  • A gyártásban lévő alkatrészekhez érkező módosítások kezelése, bevezetése
  • Szerszámszerződések, árszerződések kezelése
  • Költségcsökkentési javaslatok és ezek egyeztetése a területekkel, vevőkkel
  • Az alkatrészleltárhoz szükséges leltárprogram kezelése
  • Fentiekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legaláb középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • 3-5 éves termelésben, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló Excel ismeret
  • Műszaki rajz olvasási ismeret

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat

Egyéb:

Munkavégzés helye: Fejér megye

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató