Gyártástervező

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Lemezmegmunkálással foglalkozó, nem multinacionális, autóipari partnerünk csapatába keresünk kollégát.

Feladatok:

  • Rendelés alapú gyártástervezés
  • Kapacitástervezés
  • Alapanyag, félkész- és késztermék áramlás koordinálása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel, (termelés, logisztika, karbantartás, projektmérnökség)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyártó cégnél logisztikai területen szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Gyártástervezésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Egyéb:

Munkavégzés helye: Fejér megye

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató