Kooperátor

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Árajánlatkérés egyedi megmunkálásokra
  • Rendelések lebonyolítása, nyomonkövetése
  • Rajzkérdések, technológiák tisztázása
  • Munkakiírás alvállalkozóknak
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal és társosztályokkal

Elvárások:

  • Műszaki középfokú (technikusi) végzettség
  • 3-5 év technológusi/kooperátori/beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Általános gépészeti előírások ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozottság, dinamikusság, csapatjátékos
  • Kiváló érvelő és kommunikációs készség

Előnyök:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Vállalatirányítási rendszerismeret

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06781
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.