Szerviz adminisztrátor

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
teljes munkaidő

A világ legnagyobb üdítőgyártó cége következő kollégáját keresi szerviz adminisztrátor munkakörbe

Feladatok:

  • Alkatrészmozgások könyvelése (SAP)
  • Alkatrészek postázása vidéki technikusok részére
  • Berendezésmozgások könyvelése
  • Szállítók reggeli túrájának adminisztratív feladatai (szállítók kiengedése)
  • Szállítások könyvelése
  • Telefonos egyeztetés a partnerekkel
  • Kapcsolattartás az operatív beszerzéssel
  • Kapcsolattartás a szállítókkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Monotonitás tűrés
  • Pontosság, precizitás
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség

Előnyök:

  • Hasonló, adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Logisztikai ismeretek

Egyéb:

A munkavégzés helye: Dunaharaszti. Munkavégzés hétfőtől péntekig irodai munkarendben

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.