Szerviz adminisztrátor (Referenciaszám: PJ577)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
teljes munkaidő

A világ legnagyobb üdítőgyártó cége következő kollégáját keresi

szerviz adminisztrátor munkakörbe

Feladatok:

- alkatrészmozgások könyvelése (SAP)

- alkatrészek postázása vidéki technikusok részére

- berendezésmozgások könyvelése

- Szállítók reggeli túrájának adminisztratív feladatai (szállítók kiengedése)

- Szállítások könyvelése

- Telefonos egyeztetés a partnerekkel

- Kapcsolattartás az operatív beszerzéssel

- Kapcsolattartás a szállítókkal

Elvárások:

- Középfokú végzettség

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Monotonitás tűrés

- Pontosság, precizitás

- Precizitás

- Jó kommunikációs és szervezőkészség

Előnyök:

- Hasonló, adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

- SAP ismeret

- Logisztikai ismeretek

Egyéb:

A munkavégzés helye: Dunaharaszti. Munkavégzés hétfőtől péntekig irodai munkarendben

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pócs Anett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.