Customer Service munkatárs

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Prémium kategóriás háztartási / ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó székesfehérvári Partnerünk keresi elkötelezett kollégáját az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A munkakörhöz kapcsolódó piacokon vevői kapcsolattartás, a vevők tájékoztatása
  • Rendelések fogadása, feldolgozása, nyomon követése
  • Kiszállítások nyomon követése
  • Árajánlatok készítése
  • A termékek és rendelést támogató eszközök megismertetése a vevőkkel
  • Esetleges termékismereti problémák kezelése
  • Piaci információk begyűjtése, rendszerezése
  • Vevők kéréseinek megválaszolása, továbbítása illetékes osztály felé
  • Időnként vevőlátogatás, tárgyalás - belföldön illetve külföldön

Elvárások:

  • Legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább középfokú végzettség
  • A cég arcaként a vevői elégedettség szem előtt tartása
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Kommunikatív, proaktív, energikus személyiség

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítési, rendelés feldolgozási tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Egyéb:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06581
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.