Sales Manager

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • A sales tevékenység és az értékesítési lánc erősítése, illetve részbeni kialakítása, újrastrukturálása mind B2B mind B2C területen
  • Közvetlen kapcsolatfelvétel potenciális vevőkkel
  • Értékesítési munkatársak, szerződéses partnerek (kereskedők) támogatása, irányítása
  • Kapcsolattartás a társ területekkel
  • Riportolás az ügyvezető felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítési területen (lehetőleg műszaki) szerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki terület iránti fogékonyság és/vagy tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív, határozott, motiváló személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyök:

  • Más európai nyelv ismerete

Egyéb:

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06741
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.