Raktáros 11.kerület

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk 11.kerületi telephelyére keresünk Raktáros kollégát

Feladatok:

  • Alkatrész ki-és betárolás
  • Megrendelések, anyagmozgás nyomonkövetése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség és 1-2 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • 1-2 éves műszaki raktározásiterületen szerzett tapasztalat
  • ’B’ kategóriás vezetői engedély

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pócs Anett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.